Tento web podporují:

Doporučujeme:

Yangame´s Fight Night

Praha / CZE, Žluté lázně open air 17. 7. 2014

Doplněné VÝSLEDKY a TABULKY: Na mělnickém šampionátu kadetů a školní mládeže ČR v boxu radost ze 104 soutěžících. „A jedno zasloužené zlato zbylo i na nás,“ raduje se šéf organizátorů - David Peřina

Téma Výsledky, publikováno 15. 3. 2013, štítky: BOX ČBA

Přinášíme vám kompletní výsledkové tabulky Mistrovství České republiky 2013 v boxu, konaného dne 15.-17. 3.2013 v Mělníku.

Mistři České republiky 2013 – Školní mládeže

Mělník  15. – 17. 3. 2013 

Váha  30 kg:

          1. ROUS Pavel                              BK Baník Most

          2. BARTŮNĚK Filip                           BC Příbram

          3. ŠTĚPÁNEK Dominik                     BK Baník Most

          3. FARABAUER Lukás                      BC Palaestra Praha

 

Váha  33 kg:

          1. KOSMEL Denis                           SKB Viktoria Havířov

          2. BRADÁČ Antonín                          BC Jičín

          3. PONČÍK Marek                             SK Box Chlumec

          3. HRUŠKA Daniel                            BC Baník Karviná

 

Váha  36 kg:

          1. KONEČNÝ Roman                     BCS  Kroměříž

          2. JANOUŠEK Jiří                             Gym Kutil Praha

          3. ŠACHBAZJAN Narek                    SKP Sever Ústí n L

          3. VETEŠNÍK Jakub                         SKS Arena Kladno

 

Váha  40 kg:

          1. BRADÁČ František                    BC Jičín

          2. PINC Dominik                              BC T. Němce Č. Budějovice

          3. BARAN Tomáš                             BC Jičín

          3. HAUER Roman                            VM Loučka Olomouc UNIASK

 

Váha  42 kg:

          1. ZAYCHENKO Volodymyr           BC Palaestra Praha

          2. FOREJTEK Jan                             Pražský Rohovník

          3. DANKO Ondřej                            BCS  Kroměříž

          3. KLOSKO Ondřej                          BC Sokol Poruba

 

Váha  46 kg:

          1. ŠACHBAZJAN Artur                   SKP Sever Ústí n L

          2. ASIM Petr                                    BC Palaestra Praha

          3. NOWAK Radim                             BC Baník Karviná

          3. VOKURKA Martin                          TJ TZ Rakovník

 

Váha  50 kg:

          1. GOROL Miroslav                        BC Boxing Ostrava

          2. MICHALENKO Filip                       SK Boxing Praha

          3. RŮŽIČKA Pavel                            BCS Kroměříž

          3. SEDLÁK Štěpán                           BC DTJ Prostějov

 

Váha  52 kg:

          1. ŠUDA Jakub                               BC Broumov

          2. KRAML Jaroslav                           BK Baník Most

          3. ŠINDLER Petr                              BC T. Němce Č. Budějovice

          3. TICHOTA Jakub                            Pražský Rohovník

 

Váha  57 kg:

          1. GRUNDZA Ladislav                    KBC Krásná Lípa

          2. KOSMEL Nikolas                          SKB Viktoria Havířov

          3. KNOR Filip                                    SK Box Chlumec

          3. VASTAG Filip                                BC Palaestra Praha

 

Váha  63 kg:

          1. BENHART Patrik                         SC Nový Lískovec Brno

          2. VOLÁK Roman                              BC Baník Karviná

          3. PUŠKAŠ Vít                                  SAC Praga Praha

 

 

 

Mistři České republiky 2013 – Kadetů

Mělník  15. – 17. 3. 2013

 

Váha  46 kg:

          1. BALÁŽ Patrik                            Loučka Olomouc UNIASK

          2. OBRACAJ Daniel                          SKB Viktoria Havířov

          3. KUDLÁČEK Jan                            Malec Liberec

 

Váha  50 kg:

          1. ČONKA Ivan                              BK Baník Most

          2. PLACHETKA Dominik                    BC Baník Karviná

          3. BALÁŽ Lukáš                                Loučka Olomouc UNIASK

          3. IŠTOK Milan                                  Loučka Olomouc UNIASK

 

Váha  54 kg:

          1. KELEŠI Marek                            SKMP Děčín

          2. CZIGANY Daniel                           BC Česká Kamenice

          3. KELNER Václav                            BC Ondřeje Stacha Plzeň

          3. HEJDA René                                 BC Baník Sokolov

 

Váha  57 kg:

          1. BARTŮNĚK Michal                      The Champions Příbram

          2. PROCHÁZKA Petr                         BC Těmice

          3. MYNÁŘ Martin                              SC Nový Lískovec Brno

          3. BENÍŠEK Jiří                                 BC Ondřeje Stacha Plzeň

 

Váha  60 kg:

          1. KOTRČ David                             The Champions Příbram

          2. GÁBOR Patrik                               BC DTJ Prostějov

          3. ŠAFR Daniel                                 BC ASK Brandýs n L

          3. BAŽO Daniel                                 BK Baník Most

 

Váha  63 kg:

          1. KORBEL Martin                          SKS Arena Kladno

          2. VITULA Jakub                              Pražský Rohovník

          3. PŘETÁK Dominik                          SKP Kometa Brno

          3. VEJSADA David                           SKB České Budějovice

 

Váha  66 kg:

          1. HANČL Jaroslav                         BC Mělník

          2. LIŠKA Jan                                    SK Boxing Praha

          3. SICHEVSKIY Yevgeniy                  BC Palaestra Praha

          3. KOVANDA David                          SKB Třeboň

 

Váha  70 kg:

          1. BRAUSE Herbert                        BC Broumov

          2. ŠVESTKA Daniel                           BC Žatec

          3. POLATA Ludvík                             BC Star Plzeň

          3. HOUSKA Jan                                TJ TZ Rakovník

 

Váha  75 kg:

          1. STAMBOLIDIS Nikolas              BC Baník Karviná

          2. VOHOSKA Patrik                          BC Táty Němce Ceské Budějovice

          3. DVOŘÁK Marek                            SK Boxing Praha

 

Váha  80 kg:

          1. OLYŠAR Lukáš                          SK Box Chlumec

          2. MICHALÍK Karel                           Sokol Vítkovice

          3. BILLÝ Luboš                                 SKPŠ  Praha        

 

Váha  + 86 kg:

          1. STOJKA Nikolas                         SK Boxing Praha

          2. FOLDYNA Tomáš                          BCS Těmice

          3. KACAFÍREK Kryštof                      BC Táty Němce České Budějovice

          3. POSPÍŠIL Petr                             SK Box Chlumec             

 

 

 

 

Když se probojoval Jaroslav Hančl (nyní 16), loňský medailista mládežnického boxerského šampionátu České republiky, o druhém březnovém víkendu v Mělníku, kde žije, trénuje a je i vzorem spoustě kamarádů, až do finále, blesklo hlavou šéfu spolupořádajícího mělnického klubu SK Kryštofu Makourkovi, jenž jinak pro spoustu nezbytné organizační práce neměl dost času a klidu všechna utkání sledovat: „Tohle je ta krásná odměna za všechnu naši dřinu…“

Odměna to byla nakonec ještě hezčí – zlatá: mělnický Jaroslav Hančl byl ještě lepší než před rokem, letos zdolal soupeře i ve finále váhy do 66 kg pražského Lišku… vyhrál.

obrazek

mělnický Jaroslav Hančl vítězí

obrazekJaroslav Hančl uprostřed
obrazek

  

obrazek

 

Startovalo 104 talentů, boxovalo ve 21 kategoriích. Úroveň nejmladšího soutěžního čs. boxingu jde vzhůru. Říkalo se mezi svědky. Zda výkonnost stoupá dostatečně rychle a stabilizovaně, to ukážou další mítinky. Česká boxerská amatérská reprezentace (ČBA) potřebuje posílit… jako soli. Nemá-li jezdit na ER, MS, OH jen do počtu.

Mělnický trenér poznal na Hančlovi, že dozrává k výraznému výsledku, už dřív, než se třídenní soutěž rozjela před vděčným mělnickým publikem naplno. Když bylo třeba vybrat z účastníků toho, jenž složí slib za sportovce, Hančl to zvládnul jistě a s rozvahou. „Kluk roste i hlavou, fakt jsem rád. Podporuje ho při sportování rodina, přišli ho povzbudit do haly kamarádi. To těší,“ přiznává trenér.

Z dalšího mělnického klubu měl do bojů zasáhnout, o váhu níž, do 63 kg, i svěřenec posledního čs. boxerského medailisty OH Rudolfa Kraje Tomáš Horn (SK Boxing Mělník). Leč ten nenastoupil, nebojoval.

Členům SK Mělník pomáhali s přípravou a organizací mládežnické akce přátelé z ringu v Brandýse. Celkem akci organizovaly dvě desítky lidí. V mělnické hale BIOS na Podolí, k radosti početných příznivců.

Zajímavost: ke stříbrné medaili se proboxoval i člen boxerské rodiny Plachetků… Aspoň nějaká potřebná radost i k nim domů!

Z výsledků – mistrovství České republiky v boxu kadetů a školní mládeže, Mělník / CZE, 8. – 10. 3. 2013, 104 soutěžících:

Ktg. „školní mládež – přípravka“ (nar. 1999 – 2000):

do 30 kg: 1. Pavel Rous (Most), 2. Filip Bartůněk (BK Champions Příbram), 3. Lukáš Farabauer (BC Palaestra Praha) a Dominik Štěpánek (Most),

–33 kg: 1. Dennis Kosmel (Havířov), 2. Antonín Bradáč (Box Club Jičín), 3. Marek Pončík (BC Chlumec) a Daniel Hruška (BC Karviná),

–36 kg: 1. Roman Konečný (BSC Kroměříž), 2. Jiří Janoušek (Praha), 3. Jakub Vetešník (Kladno) a Araik Šachbazjan (SKP Sever Ústí nad Labem),

–40 kg: 1. František Bradáč (Box club Jičín), 2. Dominik Pinc (České Budějovice), 3. Roman Hauer (Dukla Olomouc) a Tomáš Baran (Box Club Jičín),

–42 kg: 1. Volodymyr Zajčenko (BC Palaestra Praha), 2. Jan Forejtek (Pražský rohovník Praha), 3. Ondřej Danko (Kroměříž) a Ondřej Klosko (Poruba),

–46 kg: 1. Artur Šachbazjan (SKP Sever Ústí nad Labem), 2. Petr Kasík (Praha), 3. Martin Vokurka (TJ TZ Rakovník) a Radim Nowak (Karviná),…

–50 kg: 1. Miroslav Gorol (Boxing Ostrava), 2. Filip Michalenko (Praha), 3. Štěpán Sedlák (Prostějov) a Pavel Růžička (Kroměříž),

–52 kg: 1. Jakub Šuda (Boxing Club Broumov), 2. Jaroslav Kraml (BK Most), 3. Petr Šindler (České Budějovice) a Jakub Tichota (Pražský rohovník Praha),

–57 kg: 1. Ladislav Grundza (KBC Krásná Lípa), 2. Nikolas Kosmel (Havířov), 3. Filip Knorr (Chlu) a Filip Vastag (BC Palaestra Praha),

–63 kg: 1. Patrik Benhart (BC Nový Lískovec Brno), 2. Roman Volák (Karv.), 3. Vít Puškáš (Praha),

–66 kg: 1. Robert Zedek (SUS Elfe Boxing Krnov), 2. J. Vetešník (SKS Arena Kladno).

MEDAILE:

Medaile vybojovalo 24 týmů!

1. Palaestra Praha 1 – 1 – 2

2.      – 3. BC Jičín a BK Baník Most, oba týmy po 1 – 1 – 1

4. SKB Victoria Havířov 1 – 1 – 0, 5. BSC Kroměříž 1 – 2 – 0, 6. SKP Sever Ústí nad Labem 1 – 0 – 1, 7. – 11. BC Broumov, KBC Krásná Lípa, SUS Krnov, Nový Lískovec Brno, BC Boxing Ostrava po 1 – 0 – 0, 12. BC Karviná 0 – 1 – 2, 13. – 15. BC TN České Budějovice, SKS Arena Kladno, Pražský rohovník Praha shodně 0 – 1 – 1, 16. – 18. Kutil Gym Praha, SK Boxing Praha, Zhe Champions Příbem shodně 0 – 1 – 0, 20. – 24. VM Loučka Olomouc –UNIASK, SAC Praga Praha, Sokol Poruba, DTJ Prostějov, TJ TZ Rakovník, shodně po 0 – 0 – 1.

 

Ktg. „kadeti“ (nar. 1997 – 1998):

–46 kg: 1. Patrik Baláž (Dukla Olomouc), 2. Daniel Obracaj (Havířov), 3. Jan Kudláček (Liberec),

–50 kg: 1. Ivan Čonka (Most), 2. Dominik Plachetka (Baník Karviná), 3. Lukáš Baláž (Dukla Olomouc) a Milan Ištok (Olomouc),

–54 kg: 1. Marek Keleši (SKMP Děčín), 2. Daniel Czigány (Česká Kamenice), 3. René Hejda (Baník Sokolov) a Václav Kelner (Plzeň),

–57 kg: 1. Michal Bartůněk (BC Champions Příbram), 2. Petr Procházka (Trmice), 3. Jiří Beníšek (Narama Plzeň) a Martin Mynář (BC Nový Lískovec Brno),

–60 kg: 1. David Kotrč (BC Champions Příbram), 2. Patrik Gábor (Prostějov), 3. Daniel Bažo (Most) a Daniel Šafr (BC Nový Lískovec Brno),

–63 kg: 1. Martin Korbel (SKS Arena Kladno), 2. Jakub Vitula (BC Palaestra Praha), 3. David Vejsada (České Budějovice) a Dominik Přeták (Brno),

–66 kg: 1. Jaroslav Hančl (BK Box Mělník), 2. Jan Liška (Praha), 3. Jevgenij Šičevskij (BC Palaestra Praha) a David Kovanda (SKB TSM Třeboň),

–70 kg: 1. Herbert Brause (Boxing Club Broumov), 2. Daniel Švestka (BC Žatec), 3. Jan Houška (TJTZ Rakovník) a Ludvík Polata (Plzeň),

–75 kg: 1. Nikolas Stambolidis (TJ Baník Karviná), 2. Patrik Vochoska (České Budějovice) a Marek Dvořák (Kutil Gym Praha),

–80 kg: 1. Lukáš Olyšar (SK Box Chlumec ), 2. Karel Michalík (Vítkovice), 3. Luboš Billy (Pha),

+86 kg 1. Nikolas Stojka (SK Boxing Praha), 2. Tomáš Foldyna (BC TJ Sokol Trmice), 3. Kryštof Kacafírek (SK Boxing České Budějovice) a Petr Pospíšil (SK Box Chlumec),…

MEDAILE:

Medaile vybojovalo 29 týmů!

1. The Champions Příbram 2 – 0 – 0

2. Baník Karviná 1 – 1 – 0

3. VM Loučka Olomouc-UNIASK 1 – 0 – 2

4. – 5. SK Box Chlumec a BK Baník Most shodně 1 –0 – 1, 6. až 10. BC Broumov, SKMP Děčín, SKS Arena KLADNO, SKB Mělník, SK Boxing Praha všichni 1 – 0 – 0, 11. BC Trmice 0 – 2 – 0, 12. CKB České Budějovice 0 – 1 – 2, 13. Palaestra Praha, Kutil Gym praha oba týmy 0 – 1 – 1, 15. až 19. BC Česká Kamenice, BC Havířov, DTJ Prostějov, Sokol Vítkovice, BC Žatec všichni 0 – 1 – 0, 20. BC OS Plzeň 0 – 0 – 2, 21. – 29. BC ASK Brandýs nad Labem, SKP Kometa Brno, BC Brno Nový Lískovec, BC Malec Liberec, SKSP Praha, BC Star Plzeň, TJTZ Rakovník, TJ Baník Sokolov, SKB Třeboň, všichni po 0 – 0 – 1.

(Zdroj: www.News3000.cz)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Přidejte váš příspěvek!

(youtube) (foto)
Číslem, ne slovem!

Aktulity z webu!!!Další

Oblíbené zápasy přímo z domova!

Nejbližší vysílání:

Včas budete informováni.

Přehled akcíDalší